İç çap taşlamada yeni standart: Kellenberger Voumard 1000

Mesut Kul
İç çap taşlamada yeni standart: Kellenberger Voumard 1000

Dünya çapında tanınan ve tercih edilen taşlama tezgahlarıyla Hardinge, küresel ölçekli bir üretici. Markanın en yeni ürünü Kellenberger Voumard 1000, teknolojik inovasyon ve uzun yıllara dayanan tecrübenin adeta muhteşem bir birleşimi. Kendini “Hassas teknoloji uzmanı” olarak tanımlayan Unitec Makine, bu yeni teknolojiyi Türk pazarına gururla sunuyor.

Bir asrı aşan geçmişiyle metal işleme sektörünün dünyaca tanınan ve tercih edilen markası Hardinge, sektöre yenilik ve dinamizm getirmeye devam ediyor. Firma, iç çap taşlamada yeni bir standart belirleyecek olan Kellenberger Voumard 1000 iç taşlama makinesinin lansmanını gerçekleştirdi. 

Yenilikçi sistem, en zorlu uygulamalarda hassasiyeti ve verimliliği artırıyor. Sağlam zemin, tüm eksenlerde hidrostatik kılavuzlar ve kontrollerde, yeni kullanıcı arayüzleri; en güç koşullarda dahi etkili sonuçlar vaat ediyor. En geniş taşlama işlemleri aralığında neredeyse sonsuz yapılandırma seçenekleriyle Voumard 1000, mükemmel bir fiyat/performans tablosu ortaya koyuyor.

Voumard 1000’in öne çıkan özellikleri

  • Yenilikçi HYDROLIN Hidrostatik Kızak Teknolojisi
  • Hidrostatik Eksen Kızakları
  • Termodinamik lineer motor
  • İki Lineer ve İki Döner Eksenli Yeni Kinematik Makine Tasarımı
  • Mikron altı aralıkta konumlandırmayla iki eksen ucunda indirgeme
  • Blue Solution Fanuc31i kontrolü (CAM işlevselliği için Black Solution da kullanılabilir)

İç çap taşlamada göz alıcı yeni bir çözüm sunan Voumard 1000, Unitec Makina güvencesiyle Türk sanayicisinin hizmetine sunulmaktadır. “Hassas teknoloji” uzmanı Unitec Makina; 2008 yılından bu yana dünyanın en iyi metal işleme markalarını Türk sanayicisiyle buluşturmaktadır. 

Yazarı Paylaş
Yorum Yap