Sandvik Coromant yüksek hassasiyetli hidrolik ayna, CoroChuckTM 930’u takdim eder

Mesut Kul
Sandvik Coromant yüksek hassasiyetli hidrolik ayna, CoroChuckTM 930’u takdim eder

1 Mart’ta CoroChuck 930’un lansmanını göreceksiniz. Sandvik Coromant ‘tan bu yüksek hassasiyetli hidrolik ayna, frezeleme ve delme operasyonlarına güvenli bir takımlama performansı getirmektedir. Yüksek salgı hassasiyeti taleplerini karşılamak için mükemmeldir, Yoğun testler, bu hidraolik aynanın elde edilebilecek en iyi çektirme güvenliğini sağladığını göstermiştir.

 

Fulcrum teknolojisi

Yüksek hassasiyet ve çektirme güvenliğinin arakasındaki sır; her iki taraftaki iki destek ile (fulcrumlar) maksimum güvenlikle bağlamaya izin veren lehimli optimum membran tasarımında gizlidir. Bu tasarım, yekpare karbür parmak frezeler, matkaplar ve raybalama takımlarının performansını artırmak için mükemmel tork iletimi sağlar. Bu performans, yüksek kaliteli parça yüzeyleri ve uzun takım ömrü sağlamak için, çok sayıdaki bağlama çevrimlerinde tekrarlanır. İlaveten CoroChuck 930; işleme prosesi süresince titreşimleri minimize eden sönümleme özellikleriyle tasarlanmıştır.

Bir hidrolik bağlama sistemi temeline dayanan CoroChuck 930; çabuk ve kolay kurulumlar ile değişimler sayesinde artan etkinlikle, alışılmış bir tork anahtarıyla hızlı bir biçimde sıkılıp sökülebilir. Sistemi bağlamak ve sökmek için harici ekipman gerekli değildir.

Takım hassasiyeti, yüzey kalitesi ve verimliliği artırmak için ayna mikronlar seviyesinde bağlama tolaranslarına sahiptir. Sapma hasssasiyeti, 2.5 × DC’de, <4 μm (157 μinç) düzeyinde ölçülebilir.

CoroChuck 930; tornalar, çok amaçlı tezgahlar, işleme merkezleri ile tornalama merkezleri ve dik torna tezgahlarındaki tahrikli takımlar gibi dönen bir mile veya iş parçasına sahip tüm takım tezgahı tipleri için uygundur.

Kalem tipi, narin ve ağır iş tasarımları olarak tedarik edilebilir CoroChuck 930; DIN 69888’e göre dengelenmiştir.

Daha fazla bilgi ve yeni CoroChuck 930’a daha yakından bakmak için,  www.sandvik.coromant.com/productnews  adresini ziyaret ediniz.

Bu haberin PDF formatını indirmek için tıklayın>>

Yazarı Paylaş
Yorum Yap