VC 60 hava temizleyici ile kapalı alanlarda sağlık ve sürdürülebilir güvenlik

Editör
VC 60 hava temizleyici ile kapalı alanlarda sağlık ve sürdürülebilir güvenlik

LTA’nın elektrostatik filtrasyon sistemi, iç mekân iklimindeki virüs konsantrasyonunu önemli ölçüde azaltmak ve enfeksiyon riskini azaltmak anlamına gelir. Çıkan hava, kanıtlanmış ayırma prensibi kullanılarak en uygun şekilde temizlenir. Filtrasyon sistemi, uzun ömrü ve uzun süreli performans ile karakterize edilir.

Aktif koruma

LTA’nın VC 60 hava temizleyici, havadaki virüs, bakteri, polen ve diğer mikropların konsantrasyonunu önemli ölçüde azaltmak için kullanılır. Elektrostatik filtrasyon sistemi patojenleri yakalar ve hoş olmayan kokuları azaltırken dezenfekte edici bir etkiye sahiptir. Yüksek verimli HEPA son filtreyle birlikte, hava filtresi %99,95’lik bir filtreleme etkinliği elde eder. Virüs konsantrasyonu, özellikle kapalı alanlarda önemli ölçüde azalır ve olası enfeksiyon riskini sınırlar. Sonuç hoş ve sağlıklı bir oda iklimi.

Kapalı alanlarda virüs, bakteri, polen ve diğer mikroplarla mücadele için VC 60 hava temizleyici

Verimli filtreleme

LTA’nın VC 60 elektrostatik iç mekân hava temizleyici oda havasını önemli ölçüde temizler ve toz, duman ve buğu gibi aerosolleri etkili bir şekilde filtreler. Emilen hava, kanıtlanmış ayırma prensibi sayesinde en iyi şekilde temizlenir ve tekrar serbest bırakılır. Hava filtresi güvenilir ve tavizsiz bir şekilde yürürlükteki tüm endüstriyel gereksinimleri karşılar. Elektrostatik filtrasyon prensibinin mikroorganizmaların ve biyojenik maddelerin ayrılması için etkinliği VDI (Alman Mühendisler Birliği) tarafından doğrulanmıştır.

Evrensel kullanım

VC 60 elektrostatik hava temizleyici, üretim alanları, toplantı odaları, kafeteryalar veya açık alan ofisler gibi çok sık kullanılan alanlarda oda havasındaki zararlı maddeleri etkili bir şekilde filtrelemek için idealdir. Filtrasyon sistemi aynı zamanda soğutma yağlama maddelerinin akışı için optimize edilmiş bir çözelti olarak da kullanılabilir. VC 60 hava temizleyici aynı zamanda uzun bir hizmet ömrü ve uzun süreli performansı ile karakterize edilir.

Çalışma prensibi

Yazarı Paylaş
Yorum Yap