Connect with us

Genel

VC 60 hava temizleyici ile kapalı alanlarda sağlık ve sürdürülebilir güvenlik

Yayın tarihi:

on

LTA’nın elektrostatik filtrasyon sistemi, iç mekân iklimindeki virüs konsantrasyonunu önemli ölçüde azaltmak ve enfeksiyon riskini azaltmak anlamına gelir. Çıkan hava, kanıtlanmış ayırma prensibi kullanılarak en uygun şekilde temizlenir. Filtrasyon sistemi, uzun ömrü ve uzun süreli performans ile karakterize edilir.

Aktif koruma

LTA’nın VC 60 hava temizleyici, havadaki virüs, bakteri, polen ve diğer mikropların konsantrasyonunu önemli ölçüde azaltmak için kullanılır. Elektrostatik filtrasyon sistemi patojenleri yakalar ve hoş olmayan kokuları azaltırken dezenfekte edici bir etkiye sahiptir. Yüksek verimli HEPA son filtreyle birlikte, hava filtresi %99,95’lik bir filtreleme etkinliği elde eder. Virüs konsantrasyonu, özellikle kapalı alanlarda önemli ölçüde azalır ve olası enfeksiyon riskini sınırlar. Sonuç hoş ve sağlıklı bir oda iklimi.

Kapalı alanlarda virüs, bakteri, polen ve diğer mikroplarla mücadele için VC 60 hava temizleyici

Verimli filtreleme

LTA’nın VC 60 elektrostatik iç mekân hava temizleyici oda havasını önemli ölçüde temizler ve toz, duman ve buğu gibi aerosolleri etkili bir şekilde filtreler. Emilen hava, kanıtlanmış ayırma prensibi sayesinde en iyi şekilde temizlenir ve tekrar serbest bırakılır. Hava filtresi güvenilir ve tavizsiz bir şekilde yürürlükteki tüm endüstriyel gereksinimleri karşılar. Elektrostatik filtrasyon prensibinin mikroorganizmaların ve biyojenik maddelerin ayrılması için etkinliği VDI (Alman Mühendisler Birliği) tarafından doğrulanmıştır.

Evrensel kullanım

VC 60 elektrostatik hava temizleyici, üretim alanları, toplantı odaları, kafeteryalar veya açık alan ofisler gibi çok sık kullanılan alanlarda oda havasındaki zararlı maddeleri etkili bir şekilde filtrelemek için idealdir. Filtrasyon sistemi aynı zamanda soğutma yağlama maddelerinin akışı için optimize edilmiş bir çözelti olarak da kullanılabilir. VC 60 hava temizleyici aynı zamanda uzun bir hizmet ömrü ve uzun süreli performansı ile karakterize edilir.

Çalışma prensibi

Devamını oku
Advertisement
Yorum bırak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Güncel haberlerimiz Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’da

Yayın tarihi:

on

Moneta Medya Grubu, dijital dünyadaki görünürlüğünü artırmak için yeni bir adım daha attı ve bütün siteleriyle Bundle uygulamasındaki yerini aldı.

Dijital dünyadaki varlığıyla göz dolduran Moneta Medya Grubu, sektörel mikro web siteleriyle Bundle uygulamalarında yer alacağını duyurdu. Bundle, son dakika gelişmelerini ve en fazla sayıda haber ve içeriği okurlarıyla buluşturan, Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması. Teknolojiden bilime, finanstan spor ve kültür sanata kadar geniş bir alanda en güncel haberleri dijital dünyadaki okuyuculara sunan Bundle uygulaması App Store ve Google Play’den indirilebiliyor.

App Store’dan indirmek için tıklayınız: https://apps.apple.com/tr/app/bundle-son-dakika-haber/id830521905?l=tr

Goggle Play’den indirmek için tıklayınız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle

Türkiye’den ve dünyadan pek çok firmayla özel iş birlikleri içerisinde olan Moneta Medya Grubu, hem basılı hem de dijital alanda spesifik yayınlarla profesyonel dünyada iletişime katkı sunuyor. Hem Türkçe hem de İngilizce sitelerle global çapta sektör profesyonellerine hitap eden web siteleri, aynı zamanda sektör temsilcileri için bir açık kürsü vazifesi de görüyor. Firmalar ve yeni ürünler hakkında güncel haberlerin yer aldığı web siteleri, sektör profesyonellerinin kaleme aldığı yazı çalışmalarıyla eşsiz bir bilgi kaynağı konumunda.

Endüstriyel pazar iletişiminin dinamik öncüsü

Hem konvansiyonel medya hem de yeni medya anlayışını başarılı bir şekilde harmanlayarak sektörel ihtiyaçlara özel çözümler geliştirme konusunda uzmanlaşmış olan Moneta Medya Grubu; sürekli ölçülebilir, takip edilebilir ve hızlı aksiyon almaya dönük anlayışıyla yayıncılık, iletişim ve pazarlama alanında hizmet sunuyor. Şirket, geçtiğimiz yıl endüstriyel PR ve reklam yönetimi alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan Mepax ile partnerlik anlaşması imzaladı. “Endüstriyel Pazar İletişimi” sloganıyla “360© Pazar İletişimi” anlayışını geliştiren Moneta Medya Grubu; Mepax şirketiyle yaptığı partnerlik anlaşmasıyla hizmetlerini global düzey ve standartlara taşımıştı. Dünya nüfusunun yarısından fazlasının internete erişimi olduğu ve dijital pazarlamanın giderek önem kazandığı günümüz şartlarında; dijital dünya, gezegenin en uzak köşelerine dahi ulaşabilme imkânı tanıyor. Bu kapsamda Google News’ten sonra Bundle altyapısını da kullanmaya başlayan Moneta Medya Grubu, globalleşmek isteyen Türk firmaları için doğru kanalları ve iş birliklerini sağlamaya devam edecek.

Devamını oku
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com