Sandvik CoroDrill DS20 ile yüksek verimlilik

Editör
Sandvik CoroDrill DS20 ile yüksek verimlilik

4-7xDC delik delme işlemi için güvenilirlik, öngörülebilirlik ve olağanüstü penetrasyon hızları sunan değiştirilebilir kesici uçlu matkap: Sandvik CoroDrill DS20

Güçlü ve yorulmaya mukavemetli matkap gövdesi

Her matkap gövdesi boyutu ayrı ayrı optimize edilmiştir ve daha önce görülmemiş sertliğe sahiptir. Bu sayede yüksek uygulama güvenliği, tekrarlanabilirlik, tutarlı kalite ve iyi salgı hassasiyeti sağlar. Güvenli talaş tahliyesi için sürekli matkap gövdesi rijitliği sağlayan bükümlü kesme sıvısı delikleri ve optimize edilmiş şekillere sahip değişken talaş kanalları.

Optimize edilmiş kesici uç tasarımı

Güçlü kesici uç yuvalarında bulunan üç destek temas yüzeyi, kesici uç hareketini azaltır. Ekstra tokluk sağlayan güçlü kesici uç tasarımı ve kütle mukavemeti, eşsiz uç takım ömrü sunar. Taşlanmış çevresel kesici uçlar, dar delik toleransları, öngörülebilirlik ve tutarlı performans sağlar.

7×DC’ye kadar delikler için

Sandvik Coromant’ın yenilikçi matkap gövdesi ve kesici uç tasarımları, daha az zorlu delik toleransları ile düşük maliyetli ve güvenilir derin delik delme olanağı sağlar. Pilot delik delme işlemine gerek kalmaz, bu da hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlar.

CoroDrill DS20’nin öne çıkan diğer özellikleri

  • Yüksek verimlilik ve tutarlı delik çapı ile güvenli ve güvenilir kesme prosesi
  • Geniş bir kesme değeri aralığında optimize edilmiş talaş kontrolü ve talaş tahliyesine sahip çok yönlü matkap
  • Geniş geometri seçimi, çok yönlü ve optimize teklifler
  • Delik başına düşük maliyet
  • Düşük ses seviyesi
  • Olası en iyi akışı ve yönü sağlamak için stratejik olarak yerleştirilmiş kesme sıvısı çıkışları
  • Talaş kanalı şekilleri, sırasıyla merkezi/çevresel kesici uçlar için ayrı ayrı tasarlanmıştır ve her bir matkap çapı için optimize edilmiştir. Kare profil rijitlik katarken talaşların kolayca tahliye edilmesini sağlar
  • Hem çevresel hem de merkezi kesici uçta dört gerçek kesme kenarı
Yazarı Paylaş
Yorum Yap