Mitsubishi, İlk Dişli Azdırma Makinesinin Tesliminin 50. Yılında

Mesut Kul
Mitsubishi, İlk Dişli Azdırma Makinesinin Tesliminin 50. Yılında

Mitsubishi, İlk Dişli Azdırma Makinesinin Tesliminin 50. Yılında, 10 Bininci Dişli Makinesinin Müşterisine Kazandırmanın Gururunu Yaşıyor

Mitsubishi Heavy Industries Ltd firması, 1962 yılında müşterilerine ilk dişli azdırma makinasının tesliminin 50 yılında, sevk edilen 10 bininci dişli makinesinin bir “SE15A” serisi kuru tip azdırma tezgahı olduğunu bildirdi.

Mitsubishi Dişli Makinelerinin “E Serisi”nden SE15A ilk olarak 2004 yılında tanıtıldı. SE serisi mükemmel işleme performansı, kullanım kolaylığı ve yağ kesme ihtiyacını ortadan kaldıran yenilikçi kuru tip kesme dişli işleme sistemidir. Otomotiv, elektronik cihazlar ve diğer endüstri uygulamaları için küçük boyutlu hassas dişliler üretebilmektedir.

GE serisi kuru tip azdırma tezgahları, FE serisi dişli shaving makinesi, ZE serisi dişli grinding makinesi gibi SE serisi kuru tip azdırma tezgahları firmanın en çok satan makineleri arasında yer alıyor.

Mitsubishi Heavy Industries Dişli Makineleri evrim geçirerek yüksek hassasiyetli çok geniş dişli yelpazesi işleyebilen tezgahlara dönüşmüştür. Daha sessiz çalışan, daha küçük ve hafif dişli üretebilen tezgahlara artan taleplere yeni işleme metotlarıyla mühendislik harikası makineler üreterek karşılık veren Mitsubishi global dişli makine sektöründeki lider konumunu daha uzun süre korumaya devam edecektir.

Bimaksan Mitsubishi’nin Uzmanlığını Türkiye’ye Sunuyor

Bilinçli ve uzman kadrosuyla müşterilerinin üretim ihtiyaçlarına en uygun tezgâhı bulmalarında rehberlik de eden Bimaksan CNC Takım Tezgahları San. Tic. Ltd. Şti.’nin Türkiye pazarına sunduğu makineler arasında Mitsubishi Heavy Industries Ltd’nin ürünleri de bulunmaktadır.

Başta Tayvan ve Japonya olmak üzere yurtdışından ithal CNC makine satış ve teknik servis konularında uzmanlaşan Bimaksan, 16 yıldır Mitsubishi, TOPPER, Proteo, Luren marka CNC makinelerin Türkiye satış temsilciliğini yapmaktadır.

Ürünleri arasında CNC torna ve işleme merkezleri, borverkler, portal freze ve taşlama tezgahları, CNC azdırma, planyalama ve raspalama tezgahları ile CNC azdırma çakısı bileme, CNC dişli profil taşlama ve CNC salyangoz dişli vida taşlama tezgahları yer almaktadır. Bimaksan CNC İstanbul Merkez ve Konya ofisinin yanı sıra Ankara, İzmir ve Bursa bayilikleri aracılığıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu haberi PDF olarak indirmek için tıklayın>>

Yazarı Paylaş
Yorum Yap